Stanislav Černík
Výhradní 518/18
Ostrava - Kunčičky
718 00

tel. 608206927
mail:
standa.black@volny.cz
 

Nejlepší ceny AKUNA

 
 

Take a Plaster

Akuna přináší na trh nový výrobek - náplasti Take a Plaster pro detoxikaci lymfatického a krevního oběhového systému, zkvalitnění cirkulace krve a posílení nervové soustavy. Detoxikační náplasti s dřevo-octovým a bambusovo-octovým extraktem snižují hladinu toxinů a těžkých kovů cirkulujících v lymfatickém a krevním systemu našeho těla.
Ze všech stran jsme neustále bombardováni znečišťujícími látkami z okolního prostředí i toxiny v naší potravě a nápojích. Tyto látky se v našem těle průběžně ukládají. Pokud se z něj neodstraní, mohou se stát toxickým odpadem, který se v těle hromadí a přispívá ke vzniku různých nemocí a mozkových dysfunkcí. Nahromaděný toxický odpad má sklon narušovat všechny soustavy organismu, a tím činit tělesné orgány, klouby a tkáně náchylnými k zánětům. Jakmile začnou mikroorganismy, které vyvolávají zánět bujet, nemoc se začne rozvíjet. Když odpadní látky v našem těle dosáhnou určité hladiny, mohou způsobit únavu, neklid, mozkové a nervové obtíže i další zdravotní problémy.

Detoxikační náplasti Take a Plaster pomáhají naše tělo čistit od toxického odpadu s využitím zkušeností a osvědčených postupů tradiční čínské medicíny.
Na lidském těle se nachází více než 360 reflexních bodů. Přes 60 z nich je na chodidlech, která jsou tradiční čínskou medicínou vnímána jako „druhé srdce“ našeho těla. Toxiny cestují během dne tělem a v reflexních zónách chodidel se hromadí.

Esence dřevného octa získávaná z některých druhů stromů umí toxiny přes reflexní body na chodidlech absorbovat.
Právě tohoto principu tradičního čínského lékařství využívá nový produkt společnosti Akuna – náplasti Take a Plaster. Jak krev obíhající v těle proudí chodidly náplasti na nich aplikované absorbují toxiny nahromaděné v těle. Škodliviny jsou přirozeně odstraněny a krev protéká dolní končetinou volněji.
Ve svém důsledku tato očista podporuje celkové přirozené zdraví těla a hojivé procesy:
- tiší bolest a tlumí otok
- posiluje imunitní systém
- potlačuje únavu
- zlepšuje kvalitu spánku
- zlepšuje metabolismus

Tělo takto dosáhne optimálního zdravotního stavu.Hlavní složky náplastí Take a Plaster
Dřevný ocet
Dřevný ocet zlepšuje krevní oběh, má osmotický účinek, díky kterému usnadňuje průchod toxinů buněčnými membránami, což významně napomáhá při odstraňování škodlivin přes póry na chodidlech. Umí také odstranit toxiny z nateklých částí těla a zmírňuje další problémy vedoucí k otokům.

Bambusový ocet
Bambusový ocet je velice vzácný a cenný vedlejší produkt karbonizace bambusu. Má výjimečné absorpční a sterilizační vlastnosti. Má se za to, že je třikrát účinnější než dřevný ocet. Jeho bylinné vlastnosti skýtají velice dobrou schopnost pomáhat při odstraňování nežádoucích škodlivých odpadových látek a toxinů z lidského těla.

Turmalín
Turmalín předává celému nervovému systému čisticí a osvobozující energii se stabilizujícím a pročišťujícím účinkem. Aplikace turmalínu odstraňuje blokády, zlepšuje krevní oběh a metabolismus. V důsledku toho je turmalín účinný také při uvolňování stresu, zvyšování duševní svěžesti a posílení imunitního systému.

Další složky:
Dextrin, prášek z krunýřů korýšů, vitamin C, rostlinná vláknina

Aplikace Take a Plaster
Náplasti Take a Plaster se aplikují na chodidla pro pročištění celého krevního a lymfatického systému.
Je možné je používat i na jakékoli jiné části těla, kde cítíme problémy (například otok) – na kolenou, ramenou, zádech atd. Náplast aplikovaná po dobu šesti až osmi hodin, nejlépe v noci, toxiny z těla odstraní a absorbuje.

Aplikace je velmi snadná. Sáček s práškovým extraktem nalepíme doprostřed náplasti a celou náplast nalepíme na chodidlo, případně postiženou oblast. Take a Plaster začíná ihned působit.
Náplast ponecháme nalepenou 6 – 8 hodin (nejlépe na noc). Poté strhneme a zlikvidujeme. Místo kde byl Take a Plaster použit řádně omyjeme.

Pro kvalitní detoxikaci organizmu je nejvhodnější měsíční kúra s každodenní noční aplikací náplasti Take a Plaster. Přínosem pro lidské tělo je ale jakákoliv délka detoxikace. Tudíž například i čtrnáctidenní aplikace náplastí Take a Plaster je pro organismus příznivá.

Take a Plaster

Vytvořeno 26.01.2010 00:19:13 | Poslední změna 26.01.2010 19:35:02
Kód  1601
Dostupnost  skladem
s DPH  499
bez DPH  412
Množství  -+